Конференції, проекти

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Вельмишановні колеги!

ЗапрошуємоВас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції

на тему:

"ОСОБИСТІСТЬ В УКРАЇНСЬКІЙ ІСТОРІЇ: ПОГЛЯД КРІЗЬ ВІКИ

(до 100-річчя з дня народження академіка НАН України П.Т.ТРОНЬКА)"

Конференція відбудеться 6 листопада 2015 року

в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

(м. Київ, вул. Володимирська, 60, історичний факультет, ауд. 329)

На обговорення пропонуються наступні проблеми:

1. Суспільство і політика: особа в контексті часу

Публічна особа в умовах суспільно-політичних трансформацій

Особистість в культурному середовищі свого часу

Влада та інтелектуали: механізми взаємодії

1. Регіональна історія та краєзнавство

–  Регіонально-історичні дослідження: методологічні новації

–  Історична урбаністика: сучасний дискурс

– Дослідницькі та наративні практики краєзнавства

1. Проблеми історичної пам'яті

Роль особистості у формуванні та репрезентації історичної пам'яті

Теоретичні та прикладні виміри історичної пам'яті: сучасні підходи

Історична біографістика як міждисциплінарний науковий напрям

1. Академік П.Т.Тронько в культурному та духовному просторі України

Пам'яткоохоронна діяльність

Державна та наукова робота

Краєзнавча праця

Просимо до 26 жовтня 2015 р. повідомити про участь у конференції із зазначенням теми доповіді, прізвища, ім’я, по-батькові, місця роботи, посади, наукового ступеня, вченого звання та e-mail на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За підсумками роботи конференції планується видання наукового збірника. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів до друку відповідно їх наукової новизни та актуальності.

Модератори заходу – Ярослава Верменич (Інститут історії України НАН України) та Григорій Савченко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

З нагоди Міжнародного дня науки 2015 року запрошуємо Вас взяти участь у II Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 10–11 листопада 2015 року

До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Метою заходу є:

• обмін досвідом між вченими з різних галузей науки для вирішення актуальних проблем сучасної науки;
• висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів;
• налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.

У рамках круглого столу відбудуться 4 пленарні лекції, присвячені питанням можливостей фінансової підтримки наукових проектів, шляхів комерціалізації наукових розробок, тощо.

Ключові дати:

22 жовтня 2015 р. – закінчення реєстрації та подачі матеріалів.
Перед публікацією матеріали проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами.
25 жовтня 2015 р. – учасники будуть повідомлені про результати рецензування.

Після прийняття матеріалів авторам необхідно сплатити організаційний внесок за вказаними у повідомленні реквізитами та надіслати копію документа про сплату на e-mail оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Організаційний внесок за публікацію матеріалів складає 100 грн. Програма та збірник матеріалів доповідей будуть вручені учасникам під час реєстрації. Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти на сайті Ради Молодих Вчених Університету за адресою: http://rmn.knu.ua/

Контактна особа: Харіна Олена, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел. 044-239-34-74   01033, м. Київ, вул. Льва Толстого, 14а, кім. 12 (з 10.00 до 17.00)
З повагою, Рада молодих вчених
.