Будуємо майбутнє з міжнародними організаціями

2

Викладач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Пількевич Вікторія Олександрівна пройшла стажування з 9 по 13 травня 2017 року у міжнародних міжурядових організаціях (штаб-квартира ООН у Відні, ОБСЄ, Представництво Європейської Комісії у Будапешті). В ході робочих візитів відбулося знайомство з діяльністю ООН, роботою UNHCR, UNIDO, IAEA. Дані зустрічі включали:
- презентацію експертів щодо міжнародних кар’єрних можливостей в ООН: програми стажування, проходження практики, волонтаріату;
- презентацію щодо роботи ОБСЄ у світі – політично-воєнна сфера, економічна та екологічна безпека, розвиток громадянського суспільства;
- брифінг «Стажування в ОБСЄ та Програма Молодих Спеціалістів: виклики та перспективи»;
- презентацію «Політика ЄС щодо молоді».
Стажування у міжнародних міжурядових організаціях» дало можливість не лише відвідати міжнародні організації, які грають надзвичайно важливу роль у міжнародному житті, опинитися в світі дипломатії, але й ознайомитися з кар’єрними можливостями для молоді у міжнародних організаціях, стажуванням молодих науковців, студентів.
Набуті знання будуть використання у підготовці курсу «Міжнародні організації ХХ – початку ХХІ ст.», який буде читатися з наступного року.

3

4