Презентація збірника документів "Чорнобиль. Документи Оператавної групи ЦК КПУ (1986-1988)"

IMG 0232

5 квітня 2017 р. напередодні 31-х роковин з дня аварії на Чорнобильській АЕС на історичному факультеті відбулася презентація збірника документів "Чорнобиль. Документи Оператавної групи ЦК КПУ (1986-1988)", підготовленого спільними зусиллями співробітників Інституту історії України НАН України та Центрального державного архіву громадських об'єднань України. Перед студентами кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки від упорядників книги виступили: директор ЦДАГО України О. В. Бажан та начальник відділу використання інформації документів цього архіву С. І. Власенко. Матеріали публікації розкривають оперативну роботу владних структур з евакуації населення з небезпечних зон, його розміщення, надання медичної допомоги, прогнозні оцінки та роздуми представників вищої управлінської гілки, профільних відомств і наукових установ щодо подолання наслідків техногенної катастрофи. Після зустрічі директор архіву подарувала збірники декану історичного факультету проф. І. К. Патриляку та завідувачу кафедри архівознавства проф. М. Г. Щербаку.

IMG 0228

IMG 0229