ФІНАЛИ ОЛІМПІАД З ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ 2017

17 березня 2017 р. історичний факультет, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країнпроводить фінальну частину олімпіад з всесвітньої історії:

«ІСПАНІЯ ТА ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИЙ СВІТ»  та «КИТАЙ: МИНУЛЕ ТА СЬОГОДЕННЯ»

для учнів середніх шкіл (10-х – 11-х класів). Фінал відбудеться   у Головному (Червоному) корпусі КНУ імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Володимирська 60. Реєстрація учасників відбуватиметься з 10 до 11 години в ауд. 349. Початок церемонії нагородження переможців заплановано на 13.00. Для бажаючих заплановано екскурсію до Музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також пішу екскурсію центральною частиною міста Києва.

Для того, щоб у день фіналу безперешкодно потрапити на територію корпусу університету, Оргкомітет олімпіад просить Вас в день фіналу при собі слід обов'язково мати документ, який посвідчує особу. За додатковою інформацією звертайтеся на кафедру нової та новітньої історії зарубіжних країн (ауд. 447, тел. 239–34-24).

До зустрічі в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка! Зичимо плідної підготовки до фінального змагання та успіху!

З повагою, Оркомітет.