5 Всеукраїнський турнір з історії

     7-9 листопада в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся вже 5 Всеукраїнський турнір з історії. Команду нашого університету представляли студенти історичного факультету - Євгеній Шатілов (капітан), Марина Боровикова, Олексій Откидач і Олексій Руденко. За 3 дні ігор команда виступала однією із найбільш стабільних і потужних команд серед усіх 24 учасників турніру з різних міст і університетів. 
     За перші відбіркові раунди команді КНУ довелось змагатись із минулорічними фіналістами з Уманського університету, командами з університетів Києва, Миколаєва, Дрогобича і Запоріжжя. Ввечері у вівторок ми дізнались, що проходимо у фінал турніру, який відбудеться в середу зранку. Для підготовки до фіналу у нас, як і у інших фіналістів, була лише ніч, яка пішла на підготовку одразу 5 нових питань, які треба було підготувати за величезною кількістю історіографії та ще й вивчити. 
     Проте фінал продемонстрував усім, яка ж турнірна команда заслуговувала на перемогу. Тому звання чемпіонів з минулого року команда КНУ імені Тараса Шевченка підтвердила і вже вдруге за останні 3 роки саме наша команда перемагає у фіналі і доводить усім, де студенти справді вміють відстоювати власну позицію. 
     Побажаємо нашим переможцям подальших успіхів, а також розвитку дебатного руху на істориному факультеті!

 

4

 

3

 

1