ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В США 2016

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному круглому столі «ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ В США 2016 РОКУ: НАСЛІДКИ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА СВІТУ», який проводитьсякафедрою нової та новітньої історії зарубіжних країн,Громадською організацією «Українська асоціація американістики», Благодійним фондом «Національний центр Сікорського». 8 ГРУДНЯ 2016 РОКУ2016 р. на базі історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).Початок круглого столу о 11 годині в аудиторії 349 Головного (червоного корпусу) університету. Реєстрація учасників о 10.30 – 11.00.
    До участі в круглому столі запрошуютьсяексперти, науковці, представникидипломатичних та державних установ, журналісти.
    В межах круглого столу відбудеться презентація наукового журналу «АМЕРИКАНСЬКА ІСТОРІЯ ТА ПОЛІТИКА»

Робочі мови: українська та англійська.
Кінцевий термін подачі заявок до27 листопада 2016 р.
Для участі у круглому столі слід надсилати заявку у електронній формі на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Персональне запрошення Вам буде надіслане на електронну пошту.

За більш детальною інформацією звертатися:
кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
вул. Володимирська, 60, оф.447 (адреса Оргкомітету)
контактні особи:
– Таран Макар Анатолійович (097) 943 35 62
– Машевський Олег Петрович (066) 360 00 80
З повагою, Оргкомітет

ЗАЯВКА УЧАСНИКА (DOC)

ІНФОЛИСТ КРУГЛИЙ СТІЛ (PDF)