Освітній рівень "БАКАЛАВР"

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

З 2016 РОКУ

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА  ЗДІЙСНЮВАТИМЕ ПІДГОТОВКУ СТУДЕНТІВ

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 032 «ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ»

ЗА ШІСТЬМА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ З ОКРЕМИМ КОНКУРСОМ.

Освітні програми за освітнім рівнем “БАКАЛАВР”:

Історія України, етнологія та джерелознавство (ДИВИТИСЬ)

Американістика та європейські студії (ДИВИТИСЬ)

Сходознавство (ДИВИТИСЬ)

Східноєвропейські історичні студії (ДИВИТИСЬ)

Історія мистецтв (ДИВИТИСЬ)

Археологія та преісторія (ДИВИТИСЬ)

ПРОГРАМА вступного випробовування з предмету  «Історія України» для вступників у 2016-2017 навчальному році. ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

Вступивши на історичний факультет Ви отримаєте унікальну можливість оволодіти всіма тонкощами ремесла історика, набути вправності у риториці, розвинути свої аналітичні здібності, навчитися визначати вартість мистецьких цінностей, оволодієте іноземними мовами, будете створювати власні наукові та науково-популярні тексти.

Історичний факультет – це Ваш найреальніший шанс стати відомим вченим, блискучим викладачем, державним діячем, політичним технологом, вправним адміністратором і діловодом, високооплачуваним аналітиком, організатором туристичної і музейної справи, фахівцем у царині публічного використання історії, спеціалістом з генеалогії та історії мистецтв.

Вивчаючи з нами минулі епохи Ви перетворюєтесь на будівничих нового світу. Ми вчимо шукати причини, виявляти зв’язки, аналізувати наслідки.Передбачати майбутнє – справа неможлива. Але творити й формувати майбутнє держави та свої особисті перспективи, - це необхідність. Ви оволодієте унікальними здатностями пояснювати сьогодення, чим живе і в якому напрямку розвивається сучасний світ.

Навчальний процес на історичному факультеті постійно модернізується, широко застосовуються технічні засоби та комп’ютерні технології. Факультет має постійні зв’язки із зарубіжними навчальними закладами та науковими установами в яких студенти отримають можливість пройти стажування.

Студентам історичного факультету надається можливість проживання в гуртожитку та проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка. На факультеті створені всі умови для заняттями студентами спортом за власним бажанням та для реалізації свого творчого потенціалу.

Всі студенти, які навчатимуться на історичному факультеті за спеціальністю 032 Історія та археологія за шістьма освітніми програмами, отримають висококваліфіковану підготовку за фахом і перспективу вступу до магістратури за обраною вузькою спеціалізацією, забезпечать собі майбутнє гідне працевлаштування в Україні чи за кордоном.

Наш факультет – це запорука Вашого успіху, яким Ви не маєте права знехтувати!

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАу 2016 РОЦІ

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти та їх ваговий коефіцієнт для вступників на основі повної загальної середньої освіти

Освітній ступінь бакалавра Перелік конкурсних предметів (вступних екзаменів, творчих конкурсів), із зазначенням рівня складності Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, за співбесідою Ваговий коефіцієнт

ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Денна форма навчання

Освітні програми: - Американістика та європейські студії;

- Сходознавство

Українська мова та література 125 25%
Історія України (профільний) 140 40%
Іноземна мова або Географія 125 25%