• 1 Статистика поданих заяв
 • 2 Презентаційний ролик "Американістика та європейські студії"
 • 3 Презентаційний ролик "Сходознавство"
 • 4 "Консультант абітурієнта"
 • 5 Презентаційний ролик кафедри історії мистецтв
 • 6 Презентаційний ролик кафедри археології та музеєзнавства
 • 7 ENGLISH SPEAKING CLUB
 • 8 International scientific conference "Finland – 100 years of independence"
 • 9 Програми розвитку кафедр
 • 10 Спеціалізації та дисципліни вільного вибору студента
 • ОС "БАКАЛАВР"
 • ОС "МАГІСТР"
 • Аспірантура

ОС "БАКАЛАВР"

imageІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗДІЙСНЮВАТИМЕ ПІДГОТОВКУ СТУДЕНТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 032 «ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ» ЗА ШІСТЬМА ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ З ОКРЕМИМ КОНКУРСОМ. Студенти отримають висококваліфіковану підготовку за фахом і перспективу вступу до магістратури за обраною вузькою спеціалізацією, забезпечать собі майбутнє гідне працевлаштування в Україні чи за кордоном. Надається можливість проживання в гуртожитку та проходження військової підготовки. Дивитись детальніше...

Read More

ОС "МАГІСТР"

image Відповідно до закону про вищу освіту історичний факультет у 2017 році пропонує вступникам в магістратуру 8 освітніх програм у межах спеціальності «Історія та археологія» для денної форми навчання: «Історія України», «Всесвітня історія», «Історія мистецтв», «Історичне туризмознавство», «Археологія», «Етнологія», «Архівознавство», «Військова історія». На заочній формі навчання підготовка магістрів здійснюється за традиційною освітньою програмою. Підготовка МАГІСТРІВ здійснюється за спеціальністю 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ....

Read More

Аспірантура

imageІсторичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує набір в аспірантуру (очна і заочна форми навчання) за спеціальністю 032 "Історія та археологія" для здобуття наукового ступеня доктора філософії. Термін навчання - 4 роки. Прийом документів: з 21 серпня по 1 вересня 2017 р.(крім суботи та неділі) з 9.00 до 17.00 (Головний корпус). Дивитись детальніше....

Read More
Videolekciy
Канал на YouTube 

!

Історичний
Ifo

!

"2017"
usa ks
   Міжнародний круглий стіл

Події

 • Розвідки з єгиптології Наша дослідницька група відвідала країну пірамід – Єгипет. Ми оселилися в столиці Єгипту – Каїрі, у двох хвилинах ходи від головної площі Read More
 • Medieval party У внутрішньому дворику Червоного корпусу відбулась вже традиційна середньовічна вечірка!!! Студенти історичного факультету, а також численні гості... Read More
 • Виставка матеріалів раритетних археологічних альбомів Класична археологія і мистецькі шедеври під палітурками книжок послідовників Генріха Шлімана. Під такою назвою 14 травня, з нагоди Міжнародного дня Read More
 • 1
 • 2

Конференції/Проекти

M1
 Первісна археологія

Людина і ландшафт: географічний підхід в первісній археології

 


tmod
Європа в арабських джерелах

Погляд зі Сходу Європа в арабських джерелах

1.php
a m1
Україна – Азербайджан

Міжнародна наукова конференція

1.php

Дивіться також

 • ІСТОРІЯ В ТЕРМІНАХ І ПОНЯТТЯХ. ДОВІДНИК

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • Розклад занять для студентів

   

  1 КУРС. Денна форма навчання

  Американістика та європейські студії

  Сходознавство

  Історія України, етнологія та джерелознавство

  Археологія та преісторія

  Історія мистецтв

  Східноєвропейські історичні студії

   

  2 КУРС. Денна форма навчання

  Американістика та європейські студії

  Сходознавство

  Історія

   

  3 КУРС. Денна форма навчання - завантажити

  4 КУРС. Денна форма навчання - завантажити

   

  1 КУРС МАГІСТРИ. Денна форма навчання

  1 курс Магістри Всесвітня історія

  1 курс Магістри Історія України

  1 курс Магістри Археологія

  1 курс Магістри Архівознавство

  1 курс Магістри Військова історія

  1 курс Магістри Етнологія

  1 курс Магістри Історичне туризмознавство

  1 курс Магістри Історія мистецтв

   

  2 КУРС МАГІСТРИ. Денна форма навчання

  2 курс Магістри Історія

  2 курс Магістри Археологія

  2 курс Магістри Архівознавство

  2 курс Магістри Етнологія

  2 курс Магістри Історичне туризмознавство

  2 курс Магістри Історія мистецтв

  Read More
 • Спеціалізації та навчальні дисципліни запропоновані студентам на вільний вибір. Для 1 курсу ОС«бакалавр»

   

   

  Військово-історичні студії

  в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

   

  У 2016 навчальному році історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках спеціальності 032 «ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ» оголошує набір студентів освітнього ступеню «магістр» на освітню програму «ВІЙСЬКОВА ІСТОРІЯ». Студенти спеціалізації вивчатимуть історію воєнних конфліктів, збройних сил, мілітарної культури як цивілізаційних явищ від давнини до сьогодення.  Випускники освітньої програми «Військова історія» отримуватимуть у дипломі додаткову кваліфікацію «Консультант з питань військової історії» і  сертифікат «військовий історик».

  Війна, як суспільне явище, наскрізно пронизує історію людства від глибини віків і до нашого часу. Недарма, праця “батька історії” Геродота, що оповідала про славні діяння греків, увічнювала їх минуле саме у війнах та битвах — звитяжних, переможних, а часом і невдалих. Так чи інакше, війна в минулому й тепер є складним і глобальним явищем, яке увібрало в себе весь спектр політичних та соціально-економічних проблем людського суспільства. Упродовж тисячоліть необхідність обороняти свою територію, або ж розширювати її, виробило в суспільствах і державах специфічний інструмент її реалізації — військо. Збройні сили, форми їх організації та використання так само стали віддзеркаленням пануючих соціально-економічних та ідеологічних систем. Всі ці проблеми — як обернені в минуле, так і актуалізовані теперішніми воєнними конфліктами, в які  втягнута наша держава, — вимагають системного вивчення та аналізу.

  Нарощення обороноздатності нашої країни передбачає глибоке вивчення та актуалізацію величезного світового та вітчизняного досвіду військового будівництва, мілітарної культури, тенденцій розвитку військової справи.  Отже, студенти спеціалізації матимуть змогу здобувати теоретичні знання з історії війн, військового мистецтва та широкого кола проблем, котрі пов'язані із війною, як однією з підставових функцій держави. Осмислення війни, як цивілізаційного явища, немислиме без аналізу соціальних та світоглядних трансформацій, котрі переживали різні країни та культури, їх економічних моделей, демографічних та природно-географічних факторів. Пропонована  спеціалізація сприятиме формуванню комплексних знань і аналітичних навичок з питань історії війн, військового мистецтва та збройних сил, соціо-культурного впливу суспільства на війну й, своєю чергою, впливу війн на розвиток політичних та соціально-економічних інститутів, спільних та відмінних рис мілітарного розвитку різних регіонів світу.

  Студенти спеціалізації отримають поглибленні знання з історії військової справи давніх цивілізацій і народів Близького Сходу, Азії та Африки, Мезоамерики та Європи, еволюції збройної організації та розвитку мілітарних технологій Середньовіччя й Нового часу. Спеціальну увагу в базових курсах приділено військовій історії України, ролі військово-політичного чинника в її історії в Новітню добу. Протягом навчання студенти самостійно обиратимуть окремі дисципліни за власними науковими вподобаннями, які глибше розкривають питання військової історії, або ж надають методичні навички дослідження та аналізу: зброєзнавстві, уніформології, військово-історичному джерелознавстві, історії воєнних технологій, методів ведення війни, організації найманства або повстанських рухів. Вибір окремих дисциплін дозволить студенту краще зорієнтуватися у обраній сфері наукових зацікавлень, поглибити знання з обраної ним самим країни, періоду чи тематики спеціалізації.

  Студенти освоять навички міждисциплінарного аналізу військово-історичної проблематики, отримують фундаментальну методичну підготовку. На сьогоднішній день на нашому факультеті склався потужний осередок військових істориків, що працюють над широким колом проблем вітчизняної та зарубіжної військово-історичної тематики. Контактам з іноземними освітніми установами та окремими науковцями сприяють тривалі зв’язки, які має Київський національний університет імені Тараса Шевченка з університетами Австрії, Польщі, Латвії, Литви. Отримані знання дозволять випускникам спеціалізації успішно працювати в державних, неурядових і міжнародних організаціях в сфері воєнної аналітики, викладання, медіа-ресурсів, закладах культури, тобто практично всіх галузях, котрі актуалізовані теперішньою військово-політичною ситуацією в країні та світі. 

  Read More
 • Історичний факультет на Facebook

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • Сайт НТСА історичного факультету

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • Студентський парламент історичного факультету (СПІФ)

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • СПІФ на Facebook

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • Рада Молодих Вчених КНУ ім. Тараса Шевченка Read More
 • Історичний факультет. КОНТАКТИ

  71

   

  Адреса:

  Україна, 01601, Київ,

  Вул. Володимирська 60,

  Тел.: 38(044) 234-09-71, факс 239-32-12,

  Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  Read More
 • Інструкція для україномовної Вікіпедії

  Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation rather than client-centric data.

  Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics after resource-leveling processes. Objectively pursue diverse catalysts for change for interoperable meta-services.

  Read More
 • 1